Nadměrné pracovní oděvy Bartoš

Na četné žádosti zákazníků eshopu jsme rozšířili výrobu naší šicí dílny také o nadměrné velikosti. Nadměrné pracovní oděvy šijeme ve velikostech 66 (3XL), 68 (4XL), 70 (4XL), 72 (5XL), 74 (5XL), 76 (6XL), 78 (6XL), 80 (7XL), 82 (7XL), 84 (8XL), 86 (8XL) a 88 (9XL). V současné době tak jako jediní můžeme nabídnout nadměrné pracovní oděvy s největším rozsahem velikostí v celé Evropě.

XS -
9XL

hero-img
shape image

Nadměrné montérky s laclem

Tyto pohodlné nadměrné pracovní lacláče se Vám určitě budou výborně nosit, protože jsou navrhnuty zkušeným českým návrhářem, který má s touto prací dlouholeté zkušenosti. Nadměrné lacláče jsou ušity z čisté atestované bavlny a českou vysokopevnostní nití od společnosti Hagal, takže se Vám jen tak neroztrhají.
Prohlédnout nyní
feature
feature

Nadměrné montérkové bundy

Každý chce při práci na zahradě a kdekoliv jinde vypadat dobře a dobře se i cítit. Proto Vám nabízíme nadměrné pracovní bundy, které jsou anatomicky tvarované. Tato pracovní bunda nadměrné velikosti je ušita princesovým střihem, který je mírně projmutý, ale ne tak, aby Vás nadměrná montérková bunda obepínala, ale tak, aby jste se cítili pohodlně jako v bavlnce.

Prohlédnout nyní

Pohled do naší šicí dílny

Můj příběh

V roce 2006 jsem spustil eshop s oblečením s vlastním fotoateliérem. Po 8 letech úspěšného podnikání mě však stále více zajímalo něco fyzicky vyrábět. Obklopil jsem se odborníky z oděvního průmyslu a v roce 2014 otevřel chráněnou šicí dílnu.
V roce 2018 jsem rozšířil prodej do 12 států evropské unie a nyní pracuji na rozjetí výroby nadměrných jeansů.

Děkuji všem, kteří svým nákupem umožňují pracovat hendikepovaným lidem.

Naše produkty

Pro nákup klikněte na detail výrobku.

Více než 60 000 zákazníků nám důvěřuje

Naší snahou je uskutečnit vše jednoduše, rychle a přehledně, aby zákazník byl vždy spokojen.

Často kladené otázky

Máte-li jakýkoliv dotaz, na který jste nenašli odpověď, kontaktujte nás níže.

Ceny jsou od 68 Kč dle zvoleného dopravce.

Zásilku doručí do 2 pracovních dnů vámi zvolený dopravce (PPL, Česká pošta, odběrné místo Zásilkovny)

Dobírka, Platební karta, PayPal.

Vyplněný Reklamační list zašlete společně se zbožím zpět. Máte-li zájem o jiné zboží, vytvořte novou objednávku. Více informací v Reklamačním řádě.